کد خبر: ۳۳۰۰۹
۱۴۰۳/۰۲/۱۸ ۱۲:۱۹:۳۱

فلسفی: طرح انقلاب کشاورزی را در مجلس پیگیری می‌کنم

نامزد انتخابات مجلس گفت:برای بخش کشاورزی کشور برنامه داریم و قوانین و مقررات باید متحول شود، از این رو برنامه من طرح انقلاب کشاورزی است.

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب ایرنا، پیمان فلسفی عضو فهرست امناء عصر امروز (دوشنبه) در همایش انتخاباتی ائتلاف امناء که در مسجد امام جعفر صادق(ع) برگزار شد، با بیان اینکه نمایندگان مجلس دوازدهم باید با رویکرد تحول وارد خانه ملت شوند، گفت: اکثر فعالیت من در حوزه کشاورزی است و کار کردن برای مردم را دوست دارم. برای بخش کشاورزی کشور برنامه داریم و قوانین و مقررات باید متحول شود، از این رو برنامه من طرح انقلاب کشاورزی است.

وی خاطرنشان کرد: در حوزه اقتصاد هم بر معیشت مردم تاکید داریم و باید به سمت تدوین و تصویب قوانینی رفت که معیشت مردم را تضمین کند به همین جهت، حوزه اقتصادی باید در اولویتِ کاری مجلس دوازدهم باشد.

کاندیدای مرحله دوم انتخابات مجلس به پاسخگو بودن نمایندگان و اصل شفافیت در حکمرانی خوب اشاره کرد و گفت: حرکت به سمت شفافیت و تعمیم دادن آن به سطوح مختلف جامعه می‌تواند یک سوپاپ اطمینان و یک تضمین‌کننده‌ای برای نظام مدیریتی و اجرایی و به طور کلی حاکمیت در کشور باشد و ما را به سمت حکمرانی خوب پیش ببرد.

فلسفی، مشارکت، شفافیت، حسابرسی و پاسخگویی را از اصول حکمرانی برشمرد و افزود: یکی از ویژگی‌های ائتلاف امناء شفافیت است.

وی همچنین به نقش آفرینی زنان در جامعه اشاره و اظهار کرد: زنان باید در سیستم مدیریت کشور بیشتر نقش آفرینی کنند و از ظرفیت آنها باید در بدنه مدیریتی استفاده شود.

نامزد انتخابات مجلس با اشاره به عملیات اخیر سپاه، تصریح کرد: بعد از عملیات «وعده صادق» نگاه جهان به جمهوری اسلامی تغییر یافت و در داخل هم اراده‌ها تقویت شد و ما باید به سمت مجلس قوی در تراز کشورمان برویم.

دیدگاه

پیشنهاد سردبیر

آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

خواندنی