کد خبر: ۳۲۱۴۶
۱۴۰۳/۰۱/۱۴ ۲۲:۳۰:۰۲

از طلاق سلبریتی ها چه میدانین

اگر سلبریتی باشید و تصمیم به طلاق بگیرید، این کار هزینه‌ی مالی زیادی برایتان خواهد داشت. ماجرای طلاق سلبریتی‌هایی که در ادامه درباره‌ی آن‌ها صحبت خواهیم کرد این موضوع را به خوبی ثابت می‌کند.

به گزارش محیانیوز،گفته می‌شود بعد از جدایی آریانا گرانده و همسرش، دالتون گومز در سال ۲۰۲۳، گرانده مبلغ ۱/۲۵ میلیون دلار به گومز داد و ۲۵ هزار دلار از هزینه‌های حقوقی او در جریان فرآیند طلاق شان را نیز متقبل شد. به علاوه، گفته می‌شود آن‌ها ۶ میلیون دلارباقیمانده از قسط خانه‌ی مشترک سابق شان را پرداخت خواهند کرد و پس از فروختن این خانه، سود حاصل از آن را به طور مساوی میان خود تقسیم خواهند کرد.

کریس جنر

گران‌ترین طلاق‌های افراد مشهور آمریکایی

در سال ۲۰۱۴ وقتی کریس جنر و همسرش بروس جنر از یکدیگر جدا شدند، بر اساس شنیده ها، کریس با پرداخت ۲/۵ میلیون دلار به بروس به عنوان وجه المصالحه موافقت کرد. از قرار معلوم آن‌ها همه‌ی دیگر اموال شان را هم با یکدیگر تقسیم کردند، جز خانه‌ی مشترک شان که برای کریس باقی ماند.

مدونا

گران‌ترین طلاق‌های افراد مشهور آمریکایی

در سال ۲۰۰۸، وقتی مدونا و همسرش گای ریچی از یکدیگر جدا شدند، خبر‌ها حاکی از آن بود که مدونا بین ۷۶ تا ۹۲ میلیون دلار به ریچی پرداخت کرده بود که بخشی از آن به اندازه‌ی ارزش عمارتی بود که این زوج سابق در انگلیس خریداری کرده بودند.

ایلان ماسک

گران‌ترین طلاق‌های افراد مشهور آمریکایی

بعد از اولین طلاق ایلان ماسک و همسرش تلولا رایلی در سال ۲۰۱۲، اینطور که گفته می‌شود ماسک به رایلی ۴/۲ میلیون دلار پرداخت کرد. علیرغم این جدایی، ماسک رایلی ۱۸ ماه بعد با یکدیگر آشتی کردند و در سال ۲۰۱۲ دوباره باهم ازدواج کردند. اما یک بار دیگر در سال ۲۰۱۶ از هم جدا شدند که از قرار معلوم، ماسک بعد از این جدایی، با پرداخت ۱۶ میلیون دلار به رایلی موافقت کرده بود.

هریسون فورد

گران‌ترین طلاق‌های افراد مشهور آمریکایی

وقتی هریسون فورد و همسرش ملیسا متیسون در سال ۲۰۰۴ از یکدیگر جدا شدند، گفته می‌شد که فورد نزدیک به ۸۵ میلیون دلار به همسر سابقش داده بود.

به علاوه، بر اساس شنیده ها، متیسون زمانی که او و فورد هنوز زن و شوهر بودند، خواستار دریافت بخشی از درآمد‌های فورد از فیلم هایش شده بود.

جف بزوس

گران‌ترین طلاق‌های افراد مشهور آمریکایی

در سال ۲۰۱۹ بعد از جدایی جف بزوس و همسرش مکنزی اسکات، گفته شد که ۴ درصد از سهام شرکت آمازون به ارزش ۳۸ میلیارد دلار به اسکات تعلق گرفته است، امری که آن را به بزرگ وجه المصالحه‌ی زمان خود بدل ساخت.

بیل گیتس

گران‌ترین طلاق‌های افراد مشهور آمریکایی

پس از طلاق بیل گیتس و ملیندا فرنچ، گفته می‌شود بیل ۶/۳ میلیارد دلار را در قالب سهام به نام ملیندا کرد.

دیدگاه

پیشنهاد سردبیر

آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

خواندنی