کد خبر: ۳۲۱۴۴
۱۴۰۳/۰۱/۱۴ ۲۳:۰۰:۰۲

۵ بازیگر مرد برتر سال ۲۰۲۳ را بشناسیم

امسال کدام بازیگران مرد شما را شگفت‌زده کردند و از بازی‌شان لذت بردید؟

به گزارش محیانیوز،بهترین بازیگران مرد سال ۲۰۲۳ به انتخاب وب‌سایت «رنکر» (Ranker) با رأی شرکت‌کنندگان در نظرسنجی این وب‌سایتِ مختصِ انتخابِ «ترین‌ها» برگزیده شده‌اند. از انتخاب‌ها معلوم است که صرفا فیلم‌ها و موفقیت‌های امسال بازیگران مورد توجه رأی‌دهندگان نبوده و بیشتر مسیر حرفه‌ای آینده‌شان در این نظرسنجی مورد توجه قرار گرفته است.

. تام هالند

۵ بازیگر مرد برتر و خوش چهره سال ۲۰۲۳

بازیگر جوان و مستعدی که با نقش «مرد عنکبوتی» نامش سر زبان‌ها افتاد و خیلی به سرعت بین طرفداران فیلم‌های ابرقهرمانی محبوب شد. تجربه‌ای که در رقص داشت در کار بازیگری به کمکش آمد و برای بازی در نقش‌های مختلف از خودش انعطاف نشان داد. انرژی کاریزماتیک و جذابیت پسرانه‌اش مسیر کاری بلند و موفقی پیش رویش گشوده است.

۵ بازیگر مرد برتر و خوش چهره سال ۲۰۲۳

۲. کریس همسورث

کریس همسورث آنقدر بدن ورزیده و چهره خوبی دارد که شاید باعث شود توانایی‌های بازیگری‌اش زیر سایه این ویژگی‌ها قرار بگیرد، اما احساسات مختلفی مثل خشم، غم، عشق، شوخ‌طبعی و... که او در قالب شخصیت «ثور» در فرنچایز «انتقام‌جویان» از خود نشان داد، ثابت کرد چه بازیگر توانایی است و در پروژه‌های دیگر مثل «استخراج» هم بازی‌اش مورد توجه تماشاگران قرار گرفت.

۵ بازیگر مرد برتر و خوش چهره سال ۲۰۲۳

۳. پدرو پاسکال

پدرو پاسکال امسال با سریال «آخرین بازمانده ما» خیلی مورد توجه قرار گرفت و حتی به واسطه بازی در این سریال، نقش‌آفرینی‌اش در فیلم کوتاه پدرو المودوار هم در کنار اتان هاوک نظر‌ها را به خود جلب کرد. اما پاسکال قبلا در سریال‌های «بازی تاج‌وتخت» و «نارکوها» قابلیت‌های خودش را نشان داده بود. چند سال پیش هم در فرصت کمی که در فیلم سینمایی «کینگزمن: محفل طلایی» داشت، به خوبی نقش شخصیتی خائن را بازی کرده بود.

۵ بازیگر مرد برتر و خوش چهره سال ۲۰۲۳

۴. آدام سندلر

بعضی بازیگران نام‌شان مترادف نوع خاصی از فیلم است؛ یکی با پروژه‌های مستقل و ضد جریان اصلی به یاد آورده می‌شود و یکی دیگر اتفاقا برای بازی در فیلم‌های استودیویی. آدام سندلر هم نامش مترادف با کمدی و خنده است و به غلط هم چنین شهرتی پیدا نکرده است. سندلر بازیگر فوق‌العاده توانایی است و به خوبی در موقعیت‌های کمدی می‌تواند تماشاگر را مجذوب خود کند و به خنده بیندازد. البته همین دو سال پیش در «الماس‌های تراش‌نخورده» نشان داد در درام‌های جدی هم کاملا عالی است.

۵ بازیگر مرد برتر و خوش چهره سال ۲۰۲۳

۵. مایکل بی. جوردن

بازیگری جوان و مستعد که برای بازی در نقش کرید در فیلمی به همین نام در کنار سیلوستر استالون زیر ذره‌بین رفت. در فرنچایز «پلنگ سیاه» از جهان سینمایی مارول هم در نقش شرور داستان اجرایی اثرگذار ارائه داد و تماشاگران را با بخش دیگری از قابلیت‌هایش برای بازی در نقش‌های منفی آشنا کرد. میزان تمایل و علاقه‌ای که از طرف تماشاگران به او ابراز می‌شود این حدس را کار آسانی می‌کند که در سال‌های پیش رو از جوردن بسیار بیشتر خواهیم شنید.

دیدگاه

پیشنهاد سردبیر

آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

خواندنی