کد خبر: ۳۲۱۴۳
۱۴۰۳/۰۱/۱۴ ۲۳:۱۵:۰۱

با ۵ خانواده هالیوود که هنر را ارث برده‌اند آشناشویم

بسیاری از سلبریتی‌هایی که امروزه می‌شناسیم از خانواده‌هایی هستند که نسل اندر نسل از استعداد هنری برخوردار بوده اند.

به گزارش محیانیوز،خانواده‌ی چاپلین خاندان بااستعدادی در زمینه‌ی بازیگری است. همه چیز از چارلی چاپلین افسانه‌ای آغاز شد که آن زمان بازیگری مشهور و طناز بود. بعد از آن نوبت به دخترش، جرالدین چاپلین رسید که او هم به بازیگر خوبی بدل شد.

 بعد‌ها نوه‌ی چارلی چاپلین، اونا چاپلین به حرفه‌ی خانوادگی شان پیوست و او هم بازیگر بااستعدادی است.

۵ خانواده هالیوود که نسل اندر نسل در دنیای هنر درخشیدند

- دبی رینولدز – کری فیشر – بیلی لورد

۵ خانواده هالیوود که نسل اندر نسل در دنیای هنر درخشیدند

دبی رینولدز، کری فیشر و بیلی لورد هم یکی دیگر از خاندان‌های هالیوود هستند. همه چیز از دبی رینولدز آغاز شد که بازیگر و خواننده‌ی فوق العاده‌ای بود. دخترش، کری فیشر با بازی در نقش «پرنسس لیا» در مجموعه فیلم «جنگ ستارگان» (Star Wars) به شهرت رسید و به یک سوپراستار تمام عیار بدل شد؛ و حالا دختر کری فیشر، بیلی لرد ادامه دهنده‌ی راه مادر و مادربزرگش شده و اسم و رسمی برای خود در دنیای بازیگری به هم می‌زند.

۳- بلایت دنر – گوئینت پالترو – اپل مارتین

۵ خانواده هالیوود که نسل اندر نسل در دنیای هنر درخشیدند

بلایت دنر، گوئینت پالترو و اپل مارتین از خاندان‌های پراستعداد هالیوود هستند. آغازگر این مسیر بلایت دنر بازیگر بود. بعد از او دخترش، گوئینت پالترو به یک سوپراستار بدل شد و با بازی خود قلب‌های زیادی را تسخیر کرد. این سنت با دختر گوئینت پالترو و همسر سابقش کریس مارتین ادامه یافته است.

۴- لوید بریجز – جف بریجز – ایزابل بریجز

۵ خانواده هالیوود که نسل اندر نسل در دنیای هنر درخشیدند

حضور خانواده‌ی بریجز در دنیای سرگرمی از لوید بریجز آغاز شد که راه را برای موفقیت خانواده اش هموار ساخت. پسرش، جف بریجز به بازیگری محبوب و ماندگار بدل شد که با نقش آفرینی‌های خود دل مخاطبان را به دست آورد. حالا دختر جف بریجز، ایزابل بریجز پا جای پای پدر و پدربزرگ خود گذاشته است.

۵- فرانسیس فورد کاپولا – تالیا شایر – نیکلاس کیج

۵ خانواده هالیوود که نسل اندر نسل در دنیای هنر درخشیدند

تالیا شایر، بازیگر و فرانسیس فورد کاپولا، کارگردان افسانه ای، سنگ بنای این خاندان هنری را گذاشتند. تالیا شایر، خواهر فرانسیس فورد کاپولا است. نیکلاس کیج هم که نام واقعی او نیکلاس کیم کاپولا است، برادرزاده‌ی فرانسیس و تالیا است و یکی از اعضای کلیدی این خانواده‌ی هنری محسوب می‌شود.

نیکلاس به این دلیل نام خانوادگی اش را از کاپولا به کیج تغییر داد که در دنیای رقابتی بازیگری هویت مستقلی برای خود بسازدد و به استفاده از روابط خانوادگی متهم نشود.

دیدگاه

پیشنهاد سردبیر

آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

خواندنی