کد خبر: ۳۲۰۵۱
۱۴۰۳/۰۱/۱۲ ۱۵:۳۶:۰۲

پیکر شهید مدافع وطن "نجاتی‌نیا" در گرگان تشییع شد

پیکر سرهنگ شهید محمدمهدی نجاتی‌نیا که دوشنبه این هفته در درگیری با اشرار منطقه مرزی میرجاوه سیستان و بلوچستان به شهادت رسیده بود، امروز در استان گلستان تشییع و به خاک سپرده شد.

مراسم تشییع پیکر سرهنگ شهید مدافع وطن محمدمهدی نجاتی‌نیا با حضور یگان‌های نمونه مرزبانی، انتظامی، یگان ویژه، پلیس راه و راهور و جمعی از مردم زادگاه این شهر از روستای النگ و خانواده‌های شهدا، جانبازان و ایثارگران برگزار شد.

پیکر شهید نجاتی‌نیا در گلزار شهدای امامزاده ابراهیم (ع) روستای النگ از توابع شهرستان کردکوی به خاک سپرده شد.

سردار تقی مهری، معاون سازمان نظام وظیفه عمومی فراجا و نماینده فرماندهی فراجا در این مراسم، گفت: امروز اگر در محل کار یا زندگی خود با آسایش خاطر به فعالیت‌های خود می‌پردازیم این امنیت مرهون مجاهت‌های جوانانی است که به دور از خانواده خود، در مرز‌های کشور به حراست و حفاظت از این آب و خاک می‌پردازند.

وی گفت: امنیت یک امر اتفاقی نیست و در نتیجه تلاش‌های مجاهدانی مثل شهید نجاتی نیا برقرار می‌شود. استاندار گلستان هم در این مراسم گفت: شهدا الگو و چراغ راهنمای همه ما در زندگی هستند.

فرمانده انتظامی گلستان هم در این مراسم گفت: شهید نجاتی‌نیا همچون سایر همرزمانش برای مقابله با تروریسم تمام وجودش را گذاشت و ستاره‌ای درخشان بر آسمان استان شد.

سردار محمدسعید فاضل‌دادگر، بیان کرد: راه شهیدان را ادامه خواهیم داد و سربازان ولایت جان خود را ناقابل دانسته و برای حفظ جان و مال ناموس وصیت‌نامه‌های خود را نگاشته‌اند.

استاندار گلستان هم در این مراسم، گفت: شهدا راه رسیدن به خدا را به بهترین شکل انتخاب کردند.

علی‌محمد زنگانه تصریح کرد: جایگاه و مقام شهید به قدری والاست که خداوند در بی‌نهایت به آنها نظر می‌کند. شهدا در نزد خدا روزی می‌خورند و برای ما الگو و چراغ راه هدایت هستند.

به گزارش تسنیم، سرهنگ «محمدمهدی نجاتی‌نیا» مرزبان گلستانی در درگیری با اشرار منطقه مرزی میرجاوه سیستان و بلوچستان به شهادت رسید.

دیدگاه

پیشنهاد سردبیر

آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

خواندنی