کد خبر: ۳۲۰۱۵
۱۴۰۳/۰۱/۱۱ ۰۴:۰۰:۰۱

گوشی نیم‌‌میلیاردی سامسونگ که با الهام از سایبرتراک ساخته شد

گوشی‌های هوشمند به اندازه خودروها و حتی گاهی بیشتر از آن‌ها، در زندگی روزمره ما ضروری شده‌اند. با این حال، به نظر نمی‌رسد که جامعه تیونینگ برای گوشی‌ها به اندازه خودروها جا افتاده باشد. برند لوکس Caviar که در دبی مستقر است، قصد دارد همه چیز را با طیف اسمارت‌فون‌های اصلاح شده خود تغییر دهد.

به گزارش  محیانیوز، عناصر مهم و خاص تسلا سایبرتراک، مانند شیشه جلو، شیشه‌های جانبی، چراغ‌های جلو و عقب و روکش قسمت بار در این محصول دیده می‌شوند.

(تصاویر) گوشی نیم‌‌میلیاردی سامسونگ که با الهام از سایبرتراک ساخته شده

این شرکت برای محصول سایبرسامسونگ S-twenty خود، قیمتی نزدیک به ۹۰۰۰ دلار (معادل ۵۳۰ میلیون تومان) تعیین کرده است! این طرح، فقط یک کاور معمولی نیست، بلکه یک گوشی کامل با بدنه جدید است.

سامسونگ گلکسی S ۲۴ اولترا، تنها گوشی الهام گرفته شده از یک خودرو نیست. برای طرفداران اپل، یک نسخه سفارشی از آیفون ۱۵ به نام Bionic M نیز وجود دارد که از خودروی مفهومی مرسدس بنز ویژن AVTR الهام گرفته شده و ۸۹۹۰ دلار (حدود ۵۳۰ میلیون تومان) قیمت دارد.

(تصاویر) گوشی نیم‌‌میلیاردی سامسونگ که با الهام از سایبرتراک ساخته شده

سامسونگ الهام گرفته شده از سایبرتراک، متعلق به مجموعه Future است. جالب است بدانید که مدل دیگری از این مجموعه، یک آیفون ۱۵ الهام گرفته شده از ویژن پرو، هدست واقعیت مجازی اپل است. قیمت این مدل از ۸۰۶۰ دلار (معادل ۴۷۰ میلیون تومان) شروع می‌شود.

(تصاویر) گوشی نیم‌‌میلیاردی سامسونگ که با الهام از سایبرتراک ساخته شده

 

دیدگاه

پیشنهاد سردبیر

آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

خواندنی