کد خبر: ۱۵۳۹۵
۱۴۰۲/۰۶/۲۶ ۲۰:۰۰:۰۲

حسن یزدانی همسرش را طلاق داد | حسن یزدانی در بحران روحی

حسن یزدانی قهرمان کشتی آزاد از جویبار مازندران که مدتی قبل خبر ازدواج او در فضای مجازی منتشر شد که بعدها این خبر تکذیب شد.

حسن یزدانی قهرمان کشتی آزاد از جویبار مازندران که مدتی قبل خبر ازدواج او در فضای مجازی منتشر شد که بعدها این خبر تکذیب شد. حسن یزدانی کشتی گیر ایرانی است. حسن یزدانی کشتی‌گیر وزن ۸۶ کیلوگرم ایران با پیروزی شش بر دو برابر دیوید تیلور آمریکایی ضمن جبران شکست در دیدار نهایی بازی‌های المپیک توکیو به مقام قهرمانی رقابت‌های جهان دست یافت. همسر حسن یزدانی اهل استان کرمانشاه و بنابر شنیده ها کارمند شرکت هواپیمایی است.

ماجرای طلاق حسن یزدانی چه بود؟

حسن یزدانی کشتی گیر مازندرانی که متولد سال 1373 است از جویبار استان مازندران است. حسن یزدانی با وجود سن کمش افتخارات زیادی برای کشتی کشور کسب کرده است. یزدانی اخیرا در مسابقات کشتی جهانی با کسب مدال طلا پرچم ایران را باری دیگر در سطح دنیا بالا برد. یزدانی یکی از چهره های محبوب بین مردم کل ایران است.حسن یزدانی به تازگی خبر از ازدواج در فضای مجازی منتشر شد که بعدها این خبر تکذیب شد و کاربران فضای مجازی این حواشی را درست کردند که حسن یزدانی در حال جدایی از نامزدش است.

کودکی حسن یزدانی

حسن یزدانی ورزش کشتی را از سن 11 سالگی آغاز کرده و اولین مربی حسن یزدانی حاج محمد اسماعیل پور بوده است، اما پس از حدود یک سال کشتی را به طور بسیار جدی زیر نظر همت مسلمی ادامه داد و در حال حاضر هم در کنار همت مسلمی (مربی دوران کودکی اش) تمرینات خود را پیگیری می کند.

شروع فعالیت حرفه‌ای حسن یزدانی

حسن یزدانی کشتی را از سن ۱۱ سالگی و در سال ۲۰۰۶ میلادی آغاز کرد. او در سال ۲۰۱۱ به عضویت تیم ملی نوجوانان ایران درآمد و در اوت سال ۲۰۱۱ با شرکت در مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا ۲۰۱۱ به مدال برنز وزن ۵۰ کیلوگرم دست یافت. نوزده روز پس از کسب مدال برنز آسیا، یزدانی در مسابقات کشتی قهرمانی نوجوانان جهان شرکت کرد و با کسب عنوان دوم به مدال نقره وزن ۵۰ کیلوگرم کشتی آزاد قهرمانی نوجوانان جهان دست یافت.

حسن یزدانی در ژوئن سال ۲۰۱۴ به عنوان نماینده وزن ۶۶ کیلوگرم تیم ملی کشتی آزاد جوانان ایران در مسابقات کشتی آزاد قهرمانی آسیا شرکت کرد و با پیروزی مقابل رقیبان به قهرمانی رسید و مدال طلا گرفت. او دو ماه بعد در مسابقات کشتی آزاد جوانان جهان در زاگرب کرواسی در وزن ۶۶ کیلوگرم شرکت کرد و قهرمان جوانان جهان شد. یزدانی پس از این قهرمانی به ردهٔ سنی بزرگسالان آمد و در لیگ برتر کشتی ایران توانست ختاگ تسابالوف قهرمان وزن ۷۰ کیلوگرم جهان از روسیه را شکست دهد.

 
 

دیدگاه

پیشنهاد سردبیر

آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

خواندنی