کد خبر: ۷۳۶۸
۱۴۰۲/۰۲/۱۶ ۰۹:۲۷:۵۸

پیشگویی‌های عجیب و ترسناک از نیمه دوم سال 2023

«بابا ونگا» و «نوستراداموس»، منجم مشهور فرانسوی پیشگویی‌های ترسناکی برای سال 2023 کرده‌اند. برای علاقه‌مندان به پیشگویی، حدسیات منتسب به افرادی مانند باباونگا و نوستراداموس جذاب است.

یکی از مشهورترین پیشگویی‌های بابا ونگا برای سال ۲۰۲۳ این است که مدار زمین به نحوی تغییر می‌کند.

 

مشخص نیست که معنای این پیشگویی چیست اما در صورتی که چنین اتفاقی رخ دهد، اثرات ویرانگری خواهد داشت. کره زمین در رقص کهکشانی در تعادلی خوب قرار دارد و حتی ذره ای تغییر در این تعادل می‌تواند تغییرات آب و هوایی ویرانگری در پی داشته باشد. حتی ذره ای نزدیک تر شدن به خورشید نیز باعث گرم شدن شدید زمین خواهد شد. یخچال‌های قطبی آب شده، سطح آب دریاها بالا آمده و حیات روی کره زمین در معرض تهدید قرار خواهد گرفت. در طرف مقابل، کمی دور شدن از خورشید باعث ورود جهان به عصر یخبندان، ساعات تاریکی بیشتر و هرج و مرج در طبیعت خواهد شد.

 

باباونگا برای افرادی که به موضوع پیش بینی و پیشگویی اعتقاد دارند، فردی شناخته شده است. اکنون برخی از طرفداران باباونگا، معتقدند باباونگا پیش از مرگ وقایع سال ۲۰۲۳ را پیش بینی کرده است.

 

برای علاقه‌مندان به پیشگویی، حدسیات منتسب به افرادی مانند باباونگا و نوستراداموس جذاب است. اگرچه اصالت این پیش بینی‌ها کاملا مبهم است و نمی‌توان گفت باباونگا واقعا این پیش بینی‌ها را انجام داده است، اما در هر حال دنبال کردن این پیش بینی‌ها می‌تواند برای علاقه‌مندان باباونگا جالب باشد.

 

پیشگویی بابا ونگا سال 2023

 

اگر باباونگا را نمی‌شناسید، جالب است بدانید که بابا وانگا در سال ۱۹۱۱ در استرومیکا، مقدونیه شمالی به دنیا آمد و اعتقاد بر این است که بیشتر عمر خود را در منطقه روپیت در کوه‌های کوژوه در بلغارستان گذرانده است. او در سال ۱۹۹۶ درگذشت. اما پیش‌بینی‌هایی انجام داد که تا سال ۵۰۷۹ ادامه دارد، سالی که معتقد بود دنیا به پایان خواهد رسید.

 

طرفداران بابا ونگا مدعی هستند، او حوادثی مانند حمله ۱۱ سپتامبر، تنش‌های جهانی با کره شمالی، برگزیت، ریاست جمهوری باراک اوباما، مرگ پرنسس دایانا و بسیاری از موارد مهم دیگر را به درستی پیش بینی کرده بود. «نوستراداموس بالکان» لقبی است که هواداران بابا ونگا به او داده‌اند.

 

در ادامه پیش‌بینی‌های منتسب به باباونگا درباره سال آینده میلادی را مرور می‌کنیم:

 

ملاقات با آدم فضایی‌ها

یکی از ترسناک‌ترین پیش بینی‌های باباونگا درباره سال ۲۰۲۳، پیشگویی باباونگا، در مورد ملاقات انسان‌ها با آدم فضایی هاست که از فضا به جهان سفر خواهند کرد. البته این ملاقات از دید بابا ونگا بسیار ترسناک است و در صورت تحقق یافتن، منجر به مرگ میلیون‌ها انسان می‌شود.

نوزادان آزمایشگاهی

طبق پیش‌بینی‌های ونگا، فرزندان انسان‌ها در سال ۲۰۲۳ در آزمایشگاه‌ها رشد خواهند کرد. با پیشرفت‌های مداوم در علم، مفهوم نوزادان آزمایشگاهی می‌تواند به واقعیت تبدیل شود. جالب است که ونگا معتقد بود والدین در سال ۲۰۲۳ می‌توانند درباره رنگ پوست یا سایر ویژگی‌های ظاهری فرزند خود تصمیم بگیرند.

طوفان خورشیدی

طبق پیش بینی‌های بابا ونگا، در سال ۲۰۲۳ باید منتظر یک طوفان خورشیدی باشیم، اما نه یک طوفان خورشیدی معمولی، بلکه طوفانی در مقیاس بسیار بزرگ است، در حدی بزرگ که جهان آفرینش تا کنون به خود ندیده است.

انفجار هسته‌ای

شاید اغراق نباشد اگر بگوییم که ترسناک‌ترین پیش بینی باباونگا درباره انفجارهسته‌ای است. می‌دانیم که در طول سال جاری میلادی، اوکراین و روسیه، درگیر جنگی تمام عیار شده اند و حتی شایعاتی درباره حمله هسته‌ای مطرح می‌شود، اما بین پیش بینی‌های باباونگا، به احتمال جنگ هسته‌ای یا انفجار یک نیروگاه هسته‌ای اشاره شده است.

سلاح‌های زیستی

باباونگا، مدعی شده است که در سال ۲۰۲۳ یک کشور ابرقدرت، شروع به آزمایش سلاح‌های زیستی روی مردم می‌کند، او گفته که این آزمایش‌ها منجر به مرگ هزاران نفر خواهد شد.

 

پیشگویی‌های نوستراداموس برای سال ۲۰۲۳

نوستراداموس که 70 درصد پیش‌بینی‌های او تاکنون درست از آب درآمده، برای سال 2023 پیشگویی‌های عجیب و ترسناکی داشته است.

نوستراداموس، منجم مشهور فرانسوی پیش از مرگش در سال ۱۵۶۶ میلادی، پیشگویی هایی درباره وقایع آینده دنیا کرده بود.

ادعا شده بیش از ۷۰ درصد پیش‌بینی‌های او درست از آب درآمده است. طرفداران او می گویند هیتلر، سفر به ماه و همه گیری کرونا، همگی توسط نوستراداموس پیش بینی شده بودند. اما این پیشگوی مشهور چه پیش بینی هایی برای سال ۲۰۲۳ داشته است؟

 

حادثه در ماموریت مریخ

تلاش ها برای محقق کردن ایده اسکان بشر در مریخ با هدایت ایلان ماسک ادامه دارد اما پیش بینی نوستراداموس این است که این تلاش ها ممکن است در سال آینده با مشکلاتی رو به رو شود.

 

بنیانگذار شرکت اسپیس ایکس گفته تا سال ۲۰۲۹ انسان ها خواهند توانست بر روی سیاره سرخ فرود بیایند.

اما نوستراداموس پیش بینی کرده در سال ۲۰۲۳ اتفاقی رخ خواهد داد که مسیر این برنامه را تغییر خواهد داد.

 

 

به گفته این منجم فرانسوی «مریخ در تاریکی فرو خواهد رفت و آتشی کیهانی به پا خواهد شد.»

 

ظهور آدمخوارها

نوستراداموس برای دنیا در دوره ی افزایش روز افزون قیمت مواد غذایی، پیشگویی ترسناکی داشته است.

به گفته او، انسان‌ها از روی ناچاری برای زنده ماندن دست به کارهایی خواهند زد که یکی از آنها روی آوردن به آدمخواری است.

او گفته: «نه راهبی در کار خواهد بود و نه فرد تازه گرویده ای؛ عسل قیمتی بیش از یک شمع پیدا خواهد کرد… یک پیمانه گندم به قدری گران خواهد شد که انسان ها یکدیگر را خواهند خورد.»

 

جنگ جهانی سوم

نوستراداموس وقوع درگیری بزرگی را پیش بینی کرده که ممکن است از جنگ حال حاضر در اوکراین آغاز شود.

او نوشته: «به مدت ۷ ماه جنگ عظیمی رخ خواهد داد و مردم در اثر اعمالی شیطانی جان خود را از دست خواهند داد.» خیلی از افراد آن را به جنگ حوالی خاورمیانه و ایران نسبت داده اند.

پیشگویی های نوستراداموس

این پیش بینی می‌تواند به جنگ میان چین و تایوان هم اشاره داشته باشد که ممکن است آمریکا را به سمت یک جنگ هولناک هسته ای ببرد. اما از قرار معلوم شهر روآن فرانسه از این پیش‌بینی ترسناک جان به در خواهد بود.

 

نوستراداموس نوشته است: «شهرهای روآن و اورو سقوط نخواهند کرد.»

 

پاپ جدید

یکی از پیش‌بینی‌های نوستراداموس برای سال آینده این است که پاپ جدیدی جای پاپ فرانسیس را خواهد گرفت.

به گفته پیشگوی فرانسوی، پاپ فرانسیس آخرین پاپ واقعی خواهد بود و کشیشی که جایش را خواهد گرفت، یک رسوایی به بار خواهد آورد.

 

 آتش کیهانی

نوستراداموس پیش‌بینی کرده وقوع یک «آتش کیهانی بر فراز عمارت سلطنتی» را کرده است.

برخی آن را اینگونه تعبیر کرده‌اند که از خاکستر تمدن بشری، یک نظم جدید جهانی پدید خواهد آمد. اما برخی هم معتقدند که این پیشگویی به پایان دنیا یا آغاز یک نظم جدید جهانی اشاره دارد.

 

گرمایش زمین

نوستراداموس پیش بینی کرده دمای زمین بیشتر خواهد شد و سطح آب دریاها به میزان غیرمنتظره ای افزایش خواهد یافت.

او نوشته: «همچون خورشید، سرها از دریای درخشان خواهد سوخت: ماهیان دریای سیاه خواهند جوشید.»

 

نظم نوین جهانی

نوستراداموس در نوشته های خود درباره اتحاد جدید دو قدرت بزرگ صحبت کرده است.

او گفته این اتحاد جدی میان یک مرد قدرتمند و یک مرد ضعیف، یا یک رهبر مرد و یک رهبر زن خواهد بود.

از قرار معلوم این اتحاد خوب پیش خواهد رفت اما متأسفانه آثار مثبت آن دوام چندانی نخواهد داشت.

 

دیدگاه

حمید
ارسالی در ۲۲:۰۹ - ۱۴۰۲/۰۷/۰۴
0
0
فقط انسانیت که میتونه دنیا رونجات بده

پیشنهاد سردبیر

آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

خواندنی