کد خبر: ۱۶۱۳۷
۱۴۰۲/۰۷/۰۶ ۱۶:۱۵:۰۲

محبوبیت فوتبالیست آمریکایی پس از شایعه رابطه با تیلور سوئیفت

اخیرا خواننده محبوب پاپ، تیلور سوئیفت، با حضور در استادیوم و تشویق تیم فوتبال آمریکایی که تراویس کلسه در آن بازی می‌کند، مهر تأییدی بر شایعات مربوط به رابطه عاشقانه‌شان زد. اگرچه هنوز تأیید رسمی وجود ندارد اما واکنش طرفداران نشان می‌دهد آن‌ها قصد ندارند منتظر اعتراف دو طرف بمانند.

به نقل از ام اس ان، سابقه بلند بالای این خواننده ۳۳ ساله نشان می‌دهد نام هر فردی که با او گره بخورد، به شهرت بزرگی دست خواهد یافت. به‌نظر می‌رسد این اتفاق خیلی زود برای کلسه نیز به وقوع پیوسته است.

 

 

مدت کوتاهی پس از حضور سوئیفت در مسابقه، پیراهن‌های کلسه به سرعت در فروشگاه‌های ورزشی فروخته شده و آمار نشان می‌دهد پیراهن او در عرض ۲۴ ساعت شاهد افزایش ۴۰۰ درصدی فروش بوده است. تور کریسمس 2024  لازم به ذکر است که کلسه پیش از این نیز به‌عنوان یک ستاره فوتبال آمریکایی و مجری پادکست ورزشی به خوبی در میان مردم آمریکا شناخته شده بود، اما افزایش ناگهانی فالوورهای اینستاگرام وی تاثیر عجیب و غریب سوئیفت بر روی مردم را نشان می‌دهد.  هنوز مشخص نیست آیا این ستاره به تماشای ادامه بازی‌های تیم خواهد آمد یا خیر، اما طرفداران به شدت منتظر حضور او در استادیوم هستند.

دیدگاه

پیشنهاد سردبیر

آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

خواندنی