سرانجام کنسرت شجریان در کانادا

همایون شجریان که جمعه ۱۱ شهریور ماه اعلام کرده بود کنسرت‌های کانادای او به دلیل آماده نشدن ویزای تعدادی از اعضای گروه سیاوش به ماه ژانویه موکول شده است، حالا از برگزاری تعدادی از کنسرت‌های سپتامبر خبر می‌دهد.

همایون شجریان که پیشتر اعلام کرده بود قرار است ۱۱ تا ۲۰ شهریور (دوم تا ۱۱ سپتامبر) در شهرهای تورنتو، مونترال، ونکوور و کلگری کشور کانادا به روی صحنه برود، در حالی که یک روز پیش از آغاز این کنسرت‌ها، آنها را لغو کرده بود، اکنون از برگزاری کنسرت‌های ونکوور در روزهای نهم و دهم سپتامبر و کلگری در روز یازدهم سپتامبر خبر داده است.

شجریان در اعلام این خبر نوشته است: «دوستان عزیز و گرامی در پی اطلاع رسانی دیروز در آخرین پست اینستاگرامی ساعت قبل ویزای همه اعضای گروه سیاوش صادر شد؛ بنابراین کنسرت ونکوور (۹ و ۱۰ سپتامبر) و کلگری (۱۱ سپتامبر) طبق برنامه انجام خواهد شد.

زمان برگزاری کنسرت همایون شجریان در کانادا تغییر کرد

متاسفانه امکان اجرای برنامه در تورنتو و مونترال از دست رفت و لاجرم طبق اطلاع رسانی قبلی کنسرت تورنتو و مونترال به ماه ژانویه موکول می‌شود. تاریخ دقیق اجرای تورنتو و مونترال به اطلاع عموم خواهد رسید و برای کسانی که بلیط تهیه کرده‌اند ایمیل خواهد شد. عزیزان می‌توانند براساس همان بلیت و همان شماره صندلی در روزهای جدیدی که متعاقبا اعلام خواهد شد در کنسرت شرکت کنند و چنانچه مایل به کنسل کردن بلیط خود هستند می‌توانند با ارجاع بلیط به سایت خریداری شده وجه خود را دریافت کنند.»

 

منبع: همشهری
اخبار مرتبط
دیدگاه
پربازدیدترین
آخرین اخبار
تبلیغات متنی