ویدئو/ تمسخر آیفون ۱۴ اپل در تبلیغ جدید سامسونگ

در حالی که فقط 5 روز تا رونمایی از پرچمدار جدید Apple باقی مانده، سامسونگ با یک تبلیغ ویدیویی، به تمسخر آیفون 14 و کمپانی اپل پرداخته است.

حجم ویدیو: ۲.۳۸M | مدت زمان ویدیو: ۰۰:۰۰:۳۲ دانلود ویدیو

بعد از معرفی تاشو های جدید و پرچمداران سری S سامسونگ، اکنون نوبت به آن رسیده تا طبق روال هر سال، غول همه فن حریف اپل به میدان بیاید و احتمالا تمام گوشی‌های هوشمند سال 2022 را از دم تیغ رد کند. اما سامسونگ نظر دیگری دارد! تبلیغ جدید سامسونگ تنها با یک هدف منتشر شده و آن‌ها چیزی نیست جر تمسخر آیفون 14 ! این اتفاق در حالی رخ داده است که کمتر از 5 روز به مراسم رونمایی از iPhone 14 باقی نمانده است. در ادامه با فیلم مسخره کردن پرچمدار آیفون 14 در تبلیغات ویدیویی Samsung همراه ما باشید.

نگاهی به تبلیغ جدید سامسونگ و تمسخر آیفون ۱۴ اپل

فرضی کنید مالک چیزی هستید که رقیب اصلی شما، حتی به آن نزدیک هم نشده است. سامسونگ در این ویدیو، گلکسی S22 اولترا و زد فلیپ و فولد 4 را در برابر آیفون 14 قرار داده تا نوآوری‌های خود را به رخ کوپرتینویی‌ها بکشد.

در مورد درست یا غلط بودن تمسخر آیفون ۱۴ در تبلیغات جدید سامسونگ هیچ نظری نمی‌دهیم اما همه ما می‌دانیم که اپل طی سال‌های گذشته با ضعف خلاقیت و نوآوری همراه بوده است و این موضوع به شدت در طراحی گوشی‌های آن‌ها حس می‌شود.

پرچمداران اپل در ظاهر خود به جز اضافه شدن دوربین یا حذف شدن جک ۳.۵ میلی متری، هیچ تغییراتی را تجربه نکرده‌اند و این در حالی است که سامسونگ طی سال‌های اخیر، نوآوری های بسیاری را در دنیای گوشی های هوشمند عرضه کرده است. سری گلکسی زد فولد و فلیپ فقط 4 سال عمر دارد و این خانواده، کار خود را در  2019 شروع کرده‌ است اما سامسونگ با قطعیت اعلام کرده  که گوشی‌های تاشو گلکسی طی سال‌های آینده و احتمالا تا 2025، جایگزین سری گلکسی S خواهند شد.

 

هم اکنون دیگران می‌خوانند
اخبار مرتبط
دیدگاه
پربازدیدترین
آخرین اخبار
تبلیغات متنی