ستاره ای که به خاطر فوتبال از همسرش طلاق گرفت!

آدریانو، ستاره سابق تیم ملی برزیل، در حالی که تنها سه هفته قبل ازدواج کرده بود از همسرش جدا شد.

آدریانو یکی از بازیکنان درخشان برزیل در سال‌های نه چندان دور است که به خاطر تاثیرگذاری و اهمیتش در زمین مورد توجه بسیاری از باشگاه‌های بزرگ دنیا بود.

این بازیکن سابق اینتر و پارما در سال ۲۰۰۵ به عنوان بهترین مهاجم دنیا شناخته شد اما حتی در زمان اوج فوتبالش نیز بارها و بارها با رسوایی‌های بسیاری بیرون از زمین روبرو شد. بسیاری حتی معتقد هستند که خداحافظی او از فوتبال در سال ۲۰۱۶ نیز به همین دلیل بود.

آدریانو ماه گذشته پس از نامزدی طولانی مدت با میکائلا مسکیتا ازدواج کرد اما این ازدواج زیاد دوام نیاورد و او فقط در فاصله ۲۴ روز پس از ازدواج از همسرش جدا شد.

دلیل این طلاق بسیار عجیب بود. همسرش معتقد است که او به جای این که به فکر خوشحالی خانواده و لذت بردن از روزهای اول ازدواج باشد، مدام در حال تماشای فوتبال و بازی‌های تیم ملی برزیل است.

این ستاره سابق برزیل برای تماشای بازی این تیم برابر سوئیس به ویلا کروزیرو در حومه ریو دو ژانیرو رفت تا این بازی را با دوستانش تماشا کند و دو روز بعد به خانه برگشت اما دیگر خیلی دیر شده بود.

همسر او به شدت از این موضوع عصبانی بود و آنها پس از دعوای شدیدی دیگر یکدیگر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال نکردند و همچنین مسکیتا تمامی عکس‌های که در کنار او منتشر کرده بود را پاک کرد و در نهایت آنها پس از تنها 24 روز از یکدیگر جدا شدند.

 

منبع: ورزش3
هم اکنون دیگران می‌خوانند
اخبار مرتبط
دیدگاه
پربازدیدترین
آخرین اخبار
تبلیغات متنی