سایت انگلیسی: طارمی سزاوار وداع زود هنگام از جام جهانی قطر نبود

یک سایت انگلیسی گزارش داد که مهاجم ۳۰ ساله تیم ملی فوتبال ایران جزو بازیکنانی بوده که سزاوار وداع زود هنگام از جام جهانی قطر نبوده است.

گزارش خبرگزاری تسنیم، با پایان مرحله گروهی مسابقات جام جهانی 2022 قطر، سایت «فوتبال 365» انگلیس در گزارشی به معرفی پنج بازیکنی پرداخت که سزاوار وداع زود هنگام با این دوره از رقابت‌های جام جهانی نشدند که نام مهدی طارمی مهاجم تیم ملی فوتبال ایران در کنار جمال موسیالا از آلمان، اِنر والنسیا از اکوادور، لوئیس چاوس از مکزیک و محمد العویس از عربستان دیده می‌شود.  

این سایت درباره مهدی طارمی نوشته است؛ «تعیین بهترین بازیکن تیم ملی فوتبال ایران یک اتفاق نزدیک بین طارمی و رامین رضاییان بود. هر دوی آنها به خاطر عملکردشان در قطر مستحق تحسین زیاد هستند. این درست است، عملکرد آنها در برابر ولز و آمریکا بیش از پیش قابل تحسین است. کریس مفام و جو رودن برای مراقبت از طارمی با هم متحد شدند و باز هم نتوانستند مهاجم نوک تیم ایران را مهار کنند».

این سایت درباره مهدی طارمی نوشته است؛ «تعیین بهترین بازیکن تیم ملی فوتبال ایران یک اتفاق نزدیک بین طارمی و رامین رضاییان بود. هر دوی آنها به خاطر عملکردشان در قطر مستحق تحسین زیاد هستند. این درست است، عملکرد آنها در برابر ولز و آمریکا بیش از پیش قابل تحسین است. کریس مفام و جو رودن برای مراقبت از طارمی با هم متحد شدند و باز هم نتوانستند مهاجم نوک تیم ایران را مهار کنند».

 

منبع: تسنیم
هم اکنون دیگران می‌خوانند
اخبار مرتبط
دیدگاه
پربازدیدترین
آخرین اخبار
تبلیغات متنی